Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelářský Interiér

Container offices

Kancelářský Interiér Ve velké hale o rozloze 4 000 m² umístili belgičtí návrháři Five AM 13 kontejnerů na přepravu z druhé ruky, aby vytvořili kancelářské prostory pro dvě tiskové společnosti Drukta & Formail. Cílem bylo vytvořit určitý zážitek pro každého návštěvníka / uživatele, propojením kanceláří mezi dílnou, aby šéfové mohli vidět své zaměstnance a návštěvníci mohli prozkoumat obrovské stroje. Z budovy vyčnívají tři kontejnery, aby získaly co nejvíce přirozeného světla, oba umístěné přes stávající nakládací doky.

Název projektu : Container offices, Jméno designérů : Five Am, Jméno klienta : Five AM.

Container offices Kancelářský Interiér

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.