Designový Časopis
Designový Časopis
Flexibilní Kancelář

Suivez le guide

Flexibilní Kancelář Tento koncept byl navržen pro soutěž návrhů pořádanou provincií Západní Flandry. Úkolem bylo vyplnit velký prázdný prostor uprostřed několika kanceláří nábytkem, kde by se uživatelé mohli shromažďovat. Průvodce Suivez le je řada 7 svazků překližky, ve které může uživatel vykonávat jinou činnost. Mohou snadno změnit umístění každé krabice podle funkce, kterou potřebují. Průvodce „Suivez-le-guide“ je v rozporu s konvencemi v oblasti kancelářského nábytku. Je to reakce na poptávku po jiných způsobech práce a komunikace.

Název projektu : Suivez le guide, Jméno designérů : Five Am, Jméno klienta : Five AM.

Suivez le guide Flexibilní Kancelář

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.