Designový Časopis
Designový Časopis
Hodinky

Quantum

Hodinky Chtěl jsem jiný tvar, tvar, který evokoval myšlenky na sportovní automobily a rychlostní čluny. Vždy jsem miloval vzhled ostrých čar a úhlů, a to se ukázalo v mém návrhu. Ciferník představuje divákovi 3D zážitek a uvnitř číselníku je několik „úrovní“, které jsou viditelné z jakéhokoli úhlu, na který mohou být hodinky sledovány. Navrhl jsem připevnění popruhu tak, aby se zajistilo přímo do hodinek, s konečným cílem poskytnout uživateli integrovaný a trojrozměrný zážitek.

Název projektu : Quantum, Jméno designérů : Elbert Han, Jméno klienta : Han Designs.

Quantum Hodinky

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.