Designový Časopis
Designový Časopis
Věšák

Nobolu

Věšák Navrhl Shinn Asano s pozadím v grafickém designu, Sen je 6 kus kolekce ocelového nábytku, který promění 2D čáry do 3D tvarů. Každý kus včetně stojanu „Nobolu hanger“ byl vytvořen s linkami, které minimalizují nadměrné vyjádření formy i funkčnosti v celé řadě aplikací, inspirované jedinečnými zdroji, jako jsou tradiční japonská plavidla a vzory. Stojan Nobolu závěs je inspirován tvary japonských hieroglyfů. Dno je tráva, uprostřed je slunce a vrchol je strom, což znamená, že slunce stoupá.

Název projektu : Nobolu, Jméno designérů : Shinn Asano, Jméno klienta : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Nobolu Věšák

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.