Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

100 Bites Dessert

Restaurace Vezmeme-li sousto jako designové téma, grafické portréty, modely zubů, vizuály hlavy celebrit, to vše jsou klíčové prvky, které stimulují chuťové pohárky každého zákazníka. Od ozdobného hnědého a bílého grafického stropu, přes bílou super grafickou zeď až po úhledně uspořádanou zobrazovací stěnu produktu, spolu se 100 kousacími ikonami představujícími různá desetiletí.

Název projektu : 100 Bites Dessert, Jméno designérů : Danny Chan, Jméno klienta : Beige Design Ltd..

100 Bites Dessert Restaurace

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.