Designový Časopis
Designový Časopis
Organický Olivový Olej

Epsilon

Organický Olivový Olej Olivový olej Epsilon je produkt z limitované edice z organických olivových hájů. Celý výrobní proces se provádí ručně, za použití tradičních metod a olivový olej se plní do lahví nefiltrovaných. Toto balení jsme navrhli tak, abychom zajistili, že citlivé složky vysoce výživného produktu obdrží spotřebitel z mlýna bez jakýchkoli změn. Používáme lahvičku Quadrotta chráněnou obalem, svázanou kůží a umístěnou do ručně vyráběné dřevěné krabičky utěsněné těsnicím voskem. Spotřebitelé tak vědí, že produkt pochází přímo z mlýna bez jakéhokoli zásahu.

Název projektu : Epsilon, Jméno designérů : George Gouvianakis, Jméno klienta : Geronymakis George, Organic Farmer/Producer.

Epsilon Organický Olivový Olej

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.