Designový Časopis
Designový Časopis
Taška

Diana

Taška Taška má vždy dvě funkce: vložit věci dovnitř (do té míry, jak by se do nich dalo plnit) a vypadat pěkně, ale ne v zásadě v tomto pořadí. Taška vyhovuje oběma požadavkům. Je jedinečný a odlišný od ostatních tašek díky kombinaci materiálů použitých pro jeho výrobu: plexisklo s připojeným textilním sáčkem. Taška je velmi architektonická, jednoduchá a čistá, ale přesto funkční. Ve své konstrukci je poctou Bauhausu, jeho světovému pohledu a jeho pánům, ale stále je velmi moderní. Díky plexi je velmi lehký a jeho lesklý povrch přitahuje pozornost.

Název projektu : Diana, Jméno designérů : Diana Sokolic, Jméno klienta : .

Diana Taška

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.