Designový Časopis
Designový Časopis
Náramek

Fred

Náramek Existuje mnoho různých druhů náramků a náramků: návrháři, zlaté, plastové, levné a drahé ... ale jak jsou krásné, jsou vždy jednoduše a pouze náramky. Fred je něco víc. Tyto manžety ve své jednoduchosti oživují vznešené staré časy, přesto jsou moderní. Mohou se nosit na holých rukou i na hedvábné halence nebo černém svetru, a vždy přidají dotek třídy osobě, která je nosí. Tyto náramky jsou jedinečné, protože přicházejí jako pár. Jsou velmi lehké, takže je nosí pohodlně. Když je budete nosit, bude si někdo ostře všimnut!

Název projektu : Fred, Jméno designérů : Diana Sokolic, Jméno klienta : .

Fred Náramek

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.