Designový Časopis
Designový Časopis
Šperky Náušnice

Eclipse Hoop Earrings

Šperky Náušnice Existuje jeden jev, který neustále zatýká naše chování a zastavuje nás mrtvé v našich stopách. Astrologický fenomén zatmění Slunce zaujal lidi od nejranějších dob lidstva. Z náhlého zatemnění oblohy a vymrštění Slunce vrhá dlouhý stín strachu, podezření a divu na představivost Ohromující charakter zatmění slunce na nás zanechává trvalý dojem. 18K bílé zlato diamantové zatmění obruč náušnice byly inspirovány 2012 zatmění slunce. Návrh se snaží zachytit tajemnou povahu a krásu Slunce a Měsíce.

Název projektu : Eclipse Hoop Earrings, Jméno designérů : Takayas Mizuno, Jméno klienta : Takayas Custom Jewelry .

Eclipse Hoop Earrings Šperky Náušnice

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.