Designový Časopis
Designový Časopis
Transformovatelná Pohovka

Mäss

Transformovatelná Pohovka Chtěl jsem vytvořit modulární pohovku, kterou by bylo možné transformovat do několika samostatných řešení sezení. Celý nábytek se skládá pouze ze dvou různých kusů stejného tvaru, které vytvářejí různá řešení. Hlavní struktura je stejného postranního tvaru opěrky rukou, ale pouze silnější. Opěrky rukou lze otočit o 180 stupňů, abyste mohli změnit nebo pokračovat v hlavním kusu nábytku.

Název projektu : Mäss, Jméno designérů : Claudio Sibille, Jméno klienta : .

Mäss Transformovatelná Pohovka

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.