Designový Časopis
Designový Časopis
Digitální Umění

Surface

Digitální Umění Éterická povaha díla dává něco hmatatelného. Myšlenka vychází z použití vody jako prvku, který zprostředkuje koncept povrchové úpravy a bytí povrchu. Návrhář má fascinaci tím, že se stal naší identitou a úlohou, kterou v tomto procesu hrají kolem nás. Pro něj „povrchujeme“, když ukazujeme něco ze sebe.

Název projektu : Surface, Jméno designérů : Grégoire A. Meyer, Jméno klienta : .

Surface Digitální Umění

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.