Designový Časopis
Designový Časopis
Vařečka

Balance

Vařečka Tato ručně vyřezávaná lžíce z hrušně, ideálně tvarovaná a vyvážená pro vaření, byl můj pokus předefinovat design nádobí pomocí jednoho z nejstarších materiálů využívaných lidstvem, dřeva. Miska lžíce byla vyřezána asymetricky, aby se vešla do rohu hrnce na vaření. Rukojeť byla tvarována s jemnou křivkou, což je ideální tvar pro praváky. Pruh vložky fialové srdce přidává trochu charakteru a hmotnosti k rukojeti části lžíce. A rovný povrch na spodní straně rukojeti umožňuje, aby lžíce stála na stole sama.

Název projektu : Balance, Jméno designérů : Christopher Han, Jméno klienta : natural crafts by Chris Han.

Balance Vařečka

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.