Designový Časopis
Designový Časopis
Zařízení Pitch + Roll + Gps

Trail Ranger

Zařízení Pitch + Roll + Gps Proč jsou mapy stezek rovné, když nejsou stezky? Trail Ranger, první koncept na světě, vám umožňuje zaznamenat stoupání, klesání a úhly terénního vozidla na mapě GPS a sdílet je s ostatními terénními vozidly z celého světa. Díky naší platformě AXYZ-maps vám Trail Ranger také poskytuje přizpůsobenou výstrahu při převrácení, když se vaše zařízení naklání příliš nebezpečně. Nyní ukaž světu šílené úhly, které jsi dobyl! Protože váš svět není plochý! Pro více informací o Trail Ranger a stažení jako aplikace pro iPhone / iPad navštivte: http://puckerfactors.com/trailranger

Název projektu : Trail Ranger, Jméno designérů : Anjan Cariappa M M, Jméno klienta : Muckati SDD.

Trail Ranger Zařízení Pitch + Roll + Gps

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.