Designový Časopis
Designový Časopis
Koupelna

Passion

Koupelna Tato koupelna ztělesňuje Yang a Yin, černou a bílou, vášeň a mír. Přírodní mramor dává této místnosti originální a jedinečný pocit. A protože neustále hledáme přirozený pocit, rozhodl jsem se použít organické materiály, které vytvářejí skutečně klidnou atmosféru. Strop je jako poslední dotek, který do této místnosti vnáší vnitřní harmonii. Spousta zrcadel způsobuje, že to vypadá více prostorně. Spínače, zásuvky a příslušenství byly vybrány tak, aby odpovídaly barevnému provedení kartáčovaného chromu. Broušený chrom vypadá elegantně proti černé dlaždici a odpovídá interiéru.

Název projektu : Passion, Jméno designérů : Julia Subbotina, Jméno klienta : Julia Subbotina.

Passion Koupelna

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.