Designový Časopis
Designový Časopis
Aktivní Reproduktor

db60

Aktivní Reproduktor Aktivní reproduktor db60 je skutečně navržen pro uživatele mobilních zařízení. Styl reproduktoru db60 je založen na dědictví a jednoduchosti severského jazykového designu. Snadnost použití se odráží v původním tvaru a minimalistických vlastnostech. Reproduktor nemá žádná tlačítka a díky čisté konstrukci je vhodný pro montáž všude tam, kde je třeba skvělého zvuku. Db60 je na hranici mezi domácím zvukem a designem interiéru.

Název projektu : db60, Jméno designérů : DNgroup Design Team, Jméno klienta : DNgroup.

db60 Aktivní Reproduktor

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.