Designový Časopis
Designový Časopis
Divadelní Křeslo

Thea

Divadelní Křeslo MENUT je designérské studio zaměřené na dětský design, jehož jasným cílem je překlenutí mostu pro dospělé. Naší filozofií je nabízet inovativní vizi o způsobu života současné rodiny. Představujeme THEA, divadelní křeslo. Posaďte se a malovat; vytvořte svůj příběh; a zavolejte svým přátelům! Ohniskem THEA je záda, kterou lze použít jako jeviště. Ve spodní části je zásuvka, která po otevření skryje zadní stranu židle a umožňuje „loutkářovi“ nějaké soukromí. Děti najdou loutky prstů v šuplíku na jevištní představení se svými přáteli.

Název projektu : Thea, Jméno designérů : Maria Baldó Benac, Jméno klienta : MENUT.

Thea Divadelní Křeslo

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.