Designový Časopis
Designový Časopis
Balení Mořských Plodů

PURE

Balení Mořských Plodů Koncept tohoto nového produktu je „bez“. Jednoduše řečeno, vytvořili jsme neobvykle uvolněný design. Typicky pro konzervované mořské plody jsou tmavé a zaplněné obaly, náš design je „bez“ jakéhokoli optického předřadníku. Na druhé straně je řada také pro alergiky a lidi citlivé na potraviny. Takže to vypadá téměř úmyslně nějaký druh lékařské. Prodej začal v lednu 2013 a je mimořádně úspěšný. Zpětná vazba maloobchodního podnikání je: Čekali jsme velmi dlouho na dobře vypadající a promyšlený koncept. Zákazník to bude milovat.

Název projektu : PURE, Jméno designérů : Bettina Gabriel, Jméno klienta : gabriel design team – Hamburg.

PURE Balení Mořských Plodů

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.