Designový Časopis
Designový Časopis
Jídelní Stůl

Chromosome X

Jídelní Stůl Jídelní stůl navržený tak, aby poskytoval posezení pro osm lidí, kteří spolupracují v uspořádání šipek. Vrchol je abstraktní X, vyrobený ze dvou různých kusů zvýrazněných hlubokou čarou, zatímco stejný abstraktní X se odráží na podlaze se základní strukturou. Bílá struktura je vyrobena ze tří různých kusů pro snadnou montáž a přepravu. Kromě toho byl vybrán kontrast teakové dýhy vrchní a bílé pro základnu, aby se zesvětlila spodní část, čímž se klade větší důraz na nepravidelně tvarovanou vrchní část, což poskytuje náznak pro různé interakce uživatelů.

Název projektu : Chromosome X, Jméno designérů : Helen Brasinika, Jméno klienta : BllendDesignOffice.

Chromosome X Jídelní Stůl

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.