Designový Časopis
Designový Časopis
Rocker And Slide

2-in-1 Slide to Rocker

Rocker And Slide Snímek 2-v-1 Slide to Rocker se snadno převádí z rockeru na snímek a nabízí dva zábavné způsoby hraní. V posuvném režimu jsou k dispozici texturované schody a úchopové úchyty spolu s mírně skloněným 32 "(81 cm) skluzavkou pro začátečníky; v kolébkovém režimu poskytuje extra široká základna a úchopové úchytky bezpečnost při houpání. Tento produkt je ideální pro vnitřní i venkovní použití. Rozměry: Skluzavka: 33,3 "D x 19,7" Š x 20,4 "V (85 D x 50 W x 52 H cm) Kolébka: 32" D x 19,7 "Š x 20,4" H (81 D x 50 W x 52H cm) Vhodné pro 1,5 až 3 roky věku.

Název projektu : 2-in-1 Slide to Rocker, Jméno designérů : Grow'n Up R&D Team Wally Sze, King Yuen, Stimson Chow, Samuel Lee, Jméno klienta : Grow'n Up Limited.

2-in-1 Slide to Rocker Rocker And Slide

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.