Designový Časopis
Designový Časopis
Interaktivní

MinYen Hsieh Portfolio

Interaktivní MinYen Hsieh je oceněný interaktivní návrhář a kreativní technolog se zaměřuje na vizuální / interakční design pro různé platformy, které v současné době sídlí v New Yorku. Mám sklon pracovat na řadě průzkumných nápadů a konceptů, které mají různou dobu trvání a význam. Moje práce odrážejí mé koncepce různými interaktivními způsoby vyprávění příběhů. Když uživatelé projdou mým interaktivním světem, realizují koncept Im vyprávění a vytvářejí své vlastní příběhy a vzpomínky.

Název projektu : MinYen Hsieh Portfolio, Jméno designérů : MinYen Hsieh, Jméno klienta : .

MinYen Hsieh Portfolio Interaktivní

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.