Designový Časopis
Designový Časopis
Interakční Tabulka

paintable

Interakční Tabulka Paintable je multifunkční stůl pro každého, může to být obyčejný stůl, kreslicí stůl nebo hudební nástroj. Pomocí různých druhů barev můžete malovat na povrch stolu a vytvářet hudbu se svými přáteli nebo rodinami a povrch přenese kresbu tak, aby se stala barevnou pomocí barevných senzorů. Existují dva způsoby kreslení, kreativní kresba a kresba noty, děti mohou kreslit cokoli, co chtějí vytvořit náhodnou hudbu, nebo použít pravidlo, které navrhujeme, aby vyplnilo barvu na konkrétní pozici, aby vytvořilo dětský rým.

Název projektu : paintable, Jméno designérů : Nien-Fu Chen, Jméno klienta : Högskolan för design och konsthantverk.

paintable Interakční Tabulka

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.