Designový Časopis
Designový Časopis
Interakce Zubní Kartáček

TTONE

Interakce Zubní Kartáček TTone je interaktivní zubní kartáček pro děti, který hraje hudbu bez tradičních baterií. TTone zachycuje kinetickou energii produkovanou činností kartáčování. Cílem je, aby se kartáčování stalo pro dítě zajímavějším, a zároveň si vyvinulo zdravé návyky zubní hygieny. Hudba pochází z výměnného štětce. Když je štětec vyměněn, získají spolu s novým štětcem novou hudební melodii. Hudba pobaví dítě a povzbuzuje je, aby si kartáčovaly na správný čas, a zároveň umožnily rodičům vědět, zda jejich dítě dokončilo kartáčovací čas nebo ne.

Název projektu : TTONE, Jméno designérů : Nien-Fu Chen, Jméno klienta : Umeå Institute of Design .

TTONE Interakce Zubní Kartáček

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.