Designový Časopis
Designový Časopis
Stoličky

Musketeers

Stoličky Jednoduchý. Elegantní. Funkční. Mušketýři jsou třínohé stoličky vyrobené z kovu s práškovým nástřikem ohýbaného do tvaru s laserem řezanými dřevěnými nohami. Geometricky se ukázalo, že trojnohá základna je ve skutečnosti stabilnější a má nejmenší šanci na kolísání než čtyři. Díky vynikající rovnováze a funkčnosti je elegance mušketýrů v moderním vzhledu dokonalým kouskem ve vašem pokoji. Další informace: www.rachelledagnalan.com

Název projektu : Musketeers, Jméno designérů : Rachelle Dagñalan, Jméno klienta : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers Stoličky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.