Designový Časopis
Designový Časopis
Lopatka A Koště

Ropo

Lopatka A Koště Ropo je samonivelační koncept lopatky a koště, který nikdy nespadne na zem. Díky malé hmotnosti vodní nádrže umístěné ve spodní části prachové nádoby se Ropo udržuje přirozeně vyvážený. Po lehkém zametání prachu pomocí rovného okraje lopatky mohou uživatelé uchopit smeták a lopatku dohromady a odložit je jako jednu jednotku, aniž by se museli obávat, že někdy spadne. Moderní organická forma má za cíl přinést do vnitřních prostorů jednoduchost a houpající se wobble wobble feature má v úmyslu pobavit uživatele při čištění podlahy.

Název projektu : Ropo, Jméno designérů : Berk Ilhan, Jméno klienta : .

Ropo Lopatka A Koště

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.