Designový Časopis
Designový Časopis
Rozhraní Podložky

Project Halo

Rozhraní Podložky Jedná se o zcela nový koncept rozhraní pro pračku. Použití na této dotykové obrazovce je mnohem jednodušší než spousta tlačítek nebo velké kolo. To vás povede k výběru krok za krokem, ale ne nutí vás tolik přemýšlet. Chceme, aby zobrazoval různý barevný vizualizér, když vyberete jiný typ tkaniny a typu cyklu, takže nyní může být pro váš domov skvělá věc. Váš telefon bude dálkový ovladač, obdržíte oznámení a zprávu o něm a pošlete příkaz do pračky přes internet.

Název projektu : Project Halo, Jméno designérů : Juan Yi Zhang, Jméno klienta : eico design.

Project Halo Rozhraní Podložky

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.