Designový Časopis
Designový Časopis
Brož

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Brož Charakter a vnější tvar předmětu umožňují změnit nový design ornamentu. V živé povaze se jedno období mění na jiné. Jaro následuje zimu a ráno přichází po noci. Barvy se také mění, stejně jako atmosféra. Tento princip nahrazení, střídání obrazů je posunut vpřed do ozdob «Asie Metamorfóza», kolekce, kde dva různé státy, dva neomezené obrazy odrážející se v jednom objektu. Pohyblivé prvky konstrukce umožňují změnit charakter a vzhled ornamentu.

Název projektu : "Emerald" - Project Asia Metamorphosis, Jméno designérů : Victor A. Syrnev, Jméno klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis Brož

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.