Designový Časopis
Designový Časopis
Lampa

sa.de01

Lampa Sarah Dehandschutter vytváří organické formy, které by mohly být stěží navrženy na papíře, protože vyplývají přímo z vlastností materiálu. Hadřík natažený přes zakřivenou tyč má přirozený a elegantní tvar kalichu. Vzhledem ke své asymetrické podobě se z každého úhlu pohledu liší, což naznačuje pokračující pohyb. Kalich je rozmnožován ve formě, ve vyztužené sádře. Světlo se odráží od neprůhledného bílého vnitřního povrchu a vytváří titrační chiaroscuro, což zdůrazňuje velmi plynulou formu. Lampa je zavěšena kovovou tyčí, která udržuje tvar v rovnováze

Název projektu : sa.de01, Jméno designérů : Sarah Dehandschutter, Jméno klienta : Sarah Dehandschutter.

sa.de01 Lampa

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.