Designový Časopis
Designový Časopis
Shisha

Shapes hookah

Shisha 1) unikátní design 2) široké použití nerezové oceli 3) ručně foukané sklo ve tvaru pro maximální kontakt kouř / kapalina 4) sprinkler na špičce benzínu pro ještě větší kontakt kouř / kapalina 5) ventil lze nahradit druhou hadicí 6) tabáková mísa je tvarována pro delší kouř, přesto zabraňuje přehřátí tabáku, tabák nemusí být napnutý 7) všechna připojení jsou šroubovatelná a vzduchotěsná 8) hadice z potravinářského silikonu, na rozdíl od tradičních hadic lze jej početně umýt silikon neabsorbuje příchutě

Název projektu : Shapes hookah, Jméno designérů : Shapes, Forta Group llc, Jméno klienta : Shapes hookahs.

Shapes hookah Shisha

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.