Designový Časopis
Designový Časopis
Shisha, Vodní Dýmka, Nargile

Meduse Pipes

Shisha, Vodní Dýmka, Nargile Elegantní ekologické linie jsou inspirovány podvodním mořským životem. Shisha dýmka jako tajemné zvíře ožívá při každé vdechnutí. Mým nápadem bylo odhalit všechny zajímavé procesy, které se odehrávají v potrubí, jako je bublání, proudění kouře, ovocná mozaika a hra světel. Toho jsem dosáhl maximalizací podílu skla a hlavně zvýšením funkční plochy na úroveň očí namísto tradičních shisha trubek, kde je téměř skryto na úrovni země. Použití skutečných kousků ovoce uvnitř skleněného korpusu pro koktejly zvyšuje zážitek na novou úroveň.

Název projektu : Meduse Pipes, Jméno designérů : Jakub Lanca, Jméno klienta : MEDUSE DESIGN Ltd.

Meduse Pipes Shisha, Vodní Dýmka, Nargile

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.