Designový Časopis
Designový Časopis
Kabelka

Handbags 3D

Kabelka Duch značky Mariela Calvé může definovat návrh od moderního, ženského a kosmopolitního, jednoduchého, elegantního a designového, se zvláštní péčí v provedení a detailech. V každé ze svých sbírek kabelek a doplňků je zvýrazněna kombinace organických a architektonických forem, vylepšená o jemné materiály a zářivé barvy, což zajišťuje, že otisk je tak zvláštní a jedinečný. Vyznačuje se propagací nového stylu, kde hlavními protagonisty jsou kůže, plátno, neopren a další pečlivě vybrané kvalitní materiály.

Název projektu : Handbags 3D, Jméno designérů : Mariela Calvé, Jméno klienta : Mariela Calvé.

Handbags 3D Kabelka

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.