Designový Časopis
Designový Časopis
Přizpůsobitelné Zařízení Typu All-In-One

BENT

Přizpůsobitelné Zařízení Typu All-In-One Navrženo na principu hromadného přizpůsobování, uspokojování potřeb uživatelů lepším způsobem v rámci omezení hromadné výroby. Hlavní výzvou v tomto projektu bylo navrhnout design, který by splňoval různé potřeby čtyř skupin uživatelů v rámci omezení hromadné výroby. Tři hlavní položky přizpůsobení jsou definovány a používány pro rozlišení produktu pro tyto skupiny uživatelů: 1. sdílení obrazovky2 .screen height adjust3.keyboard-calculator kombinace.Přizpůsobitelný modul sekundární obrazovky je připojen jako řešení a jedinečná přizpůsobitelná kombinace klávesnice-kalkulačka je prop

Název projektu : BENT, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : Vestel Electronics Co..

BENT Přizpůsobitelné Zařízení Typu All-In-One

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.