Designový Časopis
Designový Časopis
Led Tv

XX250

Led Tv Televizní seriál Vestel bez hranic, který je umístěn ve velmi špičkovém segmentu spotřební elektroniky. Hliníkový rám drží displej jako téměř neviditelný tenký rám. Lesklý tenký rám dává produktu jeho exkluzivní image na přesyceném trhu. Displej se výrazně liší od běžných LED televizorů s holistickým lesklým povrchem obrazovky vloženým do tenkého kovového rámu. Lesklá hliníková část pod obrazovkou vytváří bod přitažlivosti a odděluje televizor od stojanu stolu.

Název projektu : XX250, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : Vestel Electronics Co..

XX250 Led Tv

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.