Designový Časopis
Designový Časopis
Led Televize

XX265

Led Televize Plastový design skříně se liší od konvenčních modelů s celkovou texturou a lesklým povrchem vlevo pod obrazovkou pro logo a vizuální iluzi. V závislosti na způsobu výroby BMS je model velmi nákladově efektivní a přesto má smysl pro designový dotek. Konstrukce stojanu stolního stolu má nepřetržitou formu plynoucí ze zadu k publiku skrz chromovou lištu efektů. Návrh skříně i konstrukce stojanu se tedy vzájemně doplňují.

Název projektu : XX265, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : Vestel Electronics Co..

XX265 Led Televize

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.