Designový Časopis
Designový Časopis
Set Top Box

NOSE Set Top Box

Set Top Box NOSE je jednou z nejnovějších inteligentních set top boxů společnosti poskytujících technologii digitálního vysílání pro uživatele televizoru. Nejdůležitější postavou NOSE je „skrytá ventilace“. Skryté větrání umožňuje vytvářet jedinečné a jednoduché návrhy. Uvnitř plastového krytu je kovové pouzdro, které slouží k zabránění přehřátí produktu.

Název projektu : NOSE Set Top Box, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : Vestel Electronics Co..

NOSE Set Top Box Set Top Box

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.