Designový Časopis
Designový Časopis
Paměťové Paměťové Zařízení

MicroSDHC Plus One

Paměťové Paměťové Zařízení Ocenění Bronze A 'Design Award', micro SDHC +1 se používá v chytrých telefonech a přenosných herních zařízeních. S adaptérem se Micro SDHC + 1 transformuje, takže je kompatibilní jako karta SD pro počítačové tablety, hlasové záznamníky, fotoaparáty a další multimediální zařízení. Paměťový konektor je odolný proti prachu, extrémním teplotám, rezistentní vůči rázům, nárazům, solným a sladkým vodám, odolný vůči alkoholu, poškrábání, letištní bezpečnosti a elektromagneticky odolný.

Název projektu : MicroSDHC Plus One, Jméno designérů : Derrick Frohne, Jméno klienta : Frohne.

MicroSDHC Plus One Paměťové Paměťové Zařízení

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.