Designový Časopis
Designový Časopis
Prsten

The Empress

Prsten Fantastický kámen krásy - pyrope - jeho samotná podstata přináší vznešenost a vážnost. To je krása a jedinečnost kamene identifikoval obraz, který je určen pro budoucí dekorace. Bylo potřeba vytvořit jedinečný rám pro kámen, který by ho přenesl do vzduchu. Kámen byl vytažen za svůj kov. Tato formulace smyslná vášeň a přitažlivá síla. Bylo důležité zachovat klasický koncept podporující moderní vnímání šperků.

Název projektu : The Empress, Jméno designérů : Victor A. Syrnev, Jméno klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Empress Prsten

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.