Designový Časopis
Designový Časopis
Brož

The Sunshine

Brož Rysem tohoto šperku je, že zde používal velký kamenný komplexní tvar, který je nastaven na neviditelný (vzduchový) rám. Návrh šperků otevírá pouze technologii montáže kamenů. Samotný kámen drží dvě nenápadná svítidla a tenká deska posetá diamanty. Tato deska je základem všech broží nosné konstrukce. To drží a druhý kámen. Celá kompozice byla možná po propracovaném hlavním brusném kameni.

Název projektu : The Sunshine, Jméno designérů : Victor A. Syrnev, Jméno klienta : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Sunshine Brož

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.