Designový Časopis
Designový Časopis
Stolek

una

Stolek bezproblémová integrace je podstatou tabulky una. tři javorové formy se spojí, aby držely povrch z tvrzeného skla. produkt intenzivního uvažování o materiálech a jejich schopnostech, robustní, ale vzdušný vzhled a neuvěřitelně lehký, nevzniká jako ztělesnění rovnováhy a milosti.

Název projektu : una, Jméno designérů : Conor McDonald, Jméno klienta : conor mcdonald creative.

una Stolek

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.