Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelářská Budova

FLOW LINE

Kancelářská Budova Prostor na místě je nepravidelný a zakřivený kvůli vnější stěně budovy. Proto konstruktér v tomto případě aplikuje koncept proudových linií s nadějí na vytvoření pocitu toku a nakonec přeměněného na proudící linie. Nejprve jsme zbourali vnější stěnu sousedící s veřejným koridorem a aplikovali jsme tři funkční oblasti. K oběhu těchto tří oblastí jsme použili proudové potrubí a proudové potrubí je také vstupem ven. Společnost je rozdělena do pěti oddělení a pomocí pěti řádků je zastupujeme.

Název projektu : FLOW LINE, Jméno designérů : Kris Lin, Jméno klienta : .

FLOW LINE Kancelářská Budova

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.