Designový Časopis
Designový Časopis
Koncept Přizpůsobitelných Šperků

Jewel Box

Koncept Přizpůsobitelných Šperků Jewel Box je koncept adaptabilních šperků založený na použití hraček z cihel jako „lego“. S tímto principem můžete dělat, vrátit zpět a znovu pokaždé, když jiný klenot! Jewel Box existuje v připraveném k použití i ve špercích s drahými kameny nebo šperky pro molu. Vývoj otevřeného konceptu nikdy nebude dokončen: můžeme pokračovat ve vytváření nových forem a používání nových materiálů. Jewel Box umožňuje v každém ročním období vytvářet krycí desky s barvami a vzory podle módní módy.

Název projektu : Jewel Box, Jméno designérů : Anne Dumont, Jméno klienta : Anne Dumont.

Jewel Box Koncept Přizpůsobitelných Šperků

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.