Designový Časopis
Designový Časopis
Současný Qipao

The Remains

Současný Qipao Inspirace pochází z čínských relikvií, „keramika“ je nejvíce zastoupená, která je nejoblíbenější bez ohledu na královy a lidi. V mé studii se dodnes nezměnily základní čínské estetické standardy módy a Feng Shui (design interiéru a prostředí). Mají rádi průhled, vrstvení a přání. Chtěl bych navrhnout Qipao, aby přinesl implikaci a rysy keramiky od staré dynastie do současné módy. A provokuje lidi, kteří zapomněli na svou kulturu a etnicitu, kdykoli jsme v generaci i.

Název projektu : The Remains, Jméno designérů : So Yau Kai, Jméno klienta : KaiSo Styling Produce.

The Remains Současný Qipao

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.