Designový Časopis
Designový Časopis
Grafika Pro Rekreační Dům

SAKÀ

Grafika Pro Rekreační Dům PRIM PRIM studio vytvořilo vizuální identitu pro penzion SAKÀ, včetně: designu jména a loga, grafiky pro každou místnost (design symbolů, tapetových vzorů, vzorů pro nástěnné obrazy, polštářové aplikace atd.), Designu webových stránek, pohlednic, odznaků, jmenovek a pozvánky. Každý pokoj v penzionu SAKÀ představuje jinou legendu spojenou s Druskininkai (letovisko v Litvě, v němž se nachází dům) a jeho okolí. Každý pokoj má svůj vlastní symbol jako klíčové slovo z legendy. Tyto ikony se objevují v grafice interiéru a dalších objektech, které vytvářejí jeho vizuální identitu.

Název projektu : SAKÀ, Jméno designérů : Migle Vasiliauskaite Kotryna Zilinskiene, Jméno klienta : Design studio - PRIM PRIM (Client - vacation house SAKÀ ).

SAKÀ Grafika Pro Rekreační Dům

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.