Designový Časopis
Designový Časopis
Design / Prodejní Výstava

dieForm

Design / Prodejní Výstava Výstava „dieForm“ je tak inovativní díky designu i novému provoznímu konceptu. Všechny produkty virtuálního showroomu jsou fyzicky vystaveny. Návštěvníky neodvádí pozornost od produktu ani reklama, ani prodejní personál. Další informace o každém produktu najdete na multimediálních displejích nebo prostřednictvím QR kódu ve virtuální showroomu (aplikace a web), kde lze výrobky objednat také na místě. Koncept umožňuje představit vzrušující řadu produktů a zdůraznit produkt spíše než značku.

Název projektu : dieForm, Jméno designérů : Gessaga Hindermann GmbH, Jméno klienta : Stilhaus G, Rössliweg 48, CH-4852 Rothrist.

dieForm Design / Prodejní Výstava

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.