Designový Časopis
Designový Časopis
Kolový Nakladač

Arm Loader

Kolový Nakladač Nakladač, který většinou funguje na nerovném základě, může způsobit, že řidič zažije těžkou kinetickou nemoc a také se může cítit rychlá únava. „ARM LOADER“ však umožňuje rozpoznat souřadnicové body na zemi a pomáhá sedadlu řidiče být stabilní a neochvějný. Proto pomáhá řidiči necítit se unavený a umožňuje jim bezpečně vykonávat svou práci.

Název projektu : Arm Loader, Jméno designérů : Hoyoung Lee, Jméno klienta : DESIGNSORI.

Arm Loader Kolový Nakladač

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.