Designový Časopis
Designový Časopis
Salonek Golfového Klubu

Birdie's Lounge

Salonek Golfového Klubu Hala pro golfový klub byla navržena a postavena za 6 týdnů, v den zahájení. Také to muselo být krásné, funkční jako salonek a vhodné pro příležitostné slavnostní předávání golfových soutěží a další menší akce. U 3-stranného skleněného boxu uprostřed golfového hřiště přinese tento přístup do baru zelenou, oblohu a nějakou představu o golfu, v barvách vybavení a odrazy hřiště v zadní liště mozaikového zrcadla. Vnější pohledy jsou do značné míry součástí interiérového designu a zkušeností.

Název projektu : Birdie's Lounge, Jméno designérů : Mario J Lotti, Jméno klienta : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge Salonek Golfového Klubu

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.