Designový Časopis
Designový Časopis
Houpací Křeslo

xifix2base rocking-chair-one

Houpací Křeslo Design houpacího křesla je založen na požadovaném minimu fyziky a materiálu - realizováno jednou nekonečnou trubkou. Stabilita je dosažena formou smyčky. Žádné další konstrukce a propojení nejsou nutné. Židle nemá žádné rohy, pouze křivky - harmonické křivky. Je to tenké a útulné houpací křeslo - bez ozdob a dalších konstrukcí. Je určen pro relaxační prostory, jako jsou obývací pokoje. Minimalizovaná konstrukce jedné trubky je okamžitě viditelná.

Název projektu : xifix2base rocking-chair-one, Jméno designérů : Juergen Josef Goetzmann, Jméno klienta : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Houpací Křeslo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.