Designový Časopis
Designový Časopis
Lavička V Parku

Nessie

Lavička V Parku Tento projekt je založen na konceptu „Drop & Forget“, tj. Snadné instalaci na místě s minimálními náklady na instalaci vzhledem k existujícím infrastrukturám městského prostředí. Robustní betonové tekuté formy, pečlivě vyvážené, vytvářejí příjemný a pohodlný zážitek ze sezení.

Název projektu : Nessie, Jméno designérů : George Drakakis, Jméno klienta : ICONPOETRY.

Nessie Lavička V Parku

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.