Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelářské Prostory

Samlee

Kancelářské Prostory Kancelář Samlee byla navržena podle jednoduchých orientálních estetik, bez jakýchkoli detailů. Tento koncept odpovídá rychle se rozvíjejícímu městu. V této vysoce fungující informační společnosti projekt představuje interaktivní vztah mezi městem, prací a lidmi - druh důvěrného vztahu aktivity a setrvačnosti; transparentní překrytí; propustnost prázdná.

Název projektu : Samlee, Jméno designérů : Yongcai Huang, Jméno klienta : GuangZhou Samlee Enterprise Co;Ltd..

Samlee Kancelářské Prostory

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.