Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

Lohas

Restaurace Revolt Counter to Urban Beat. Základna je umístěna v rušné dopravní křižovatce. Cílem celého územního plánu je vytvořit mírné a usazené tempo, jako by přimělo čas ke zpomalení a v tomto rychle se rozvíjejícím městském životě si užít každou chvíli tady a teď. Otevřený prostor, jak je tvořen, pomocí středního plánování dělí prostor na základě různých funkcí. Obrazovky podobné totemu dodávají jemnému prostorovému prostředí určitou vrozenou hravost.

Název projektu : Lohas, Jméno designérů : Yu-Wen Chiu (Vita), Jméno klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas Restaurace

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.