Designový Časopis
Designový Časopis
Rezidence

nature

Rezidence Tento dům je navržen pro pár. Návrat k přírodě. Lidé jsou ochotni se dostat více ven, být venku nebo nechat přírodu být součástí jejich života, umožnit přírodě obohatit slovní zásobu domova. Stačí pustit přírodu a jet na její poise. Bohaté a rozmanité prvky, které zobrazují, jak může oddělení existovat spolu s hustou složitostí, podobně jako mnohočetné stránky květin, které se nakonec vykreslí, až po konečném výběru po konečném výběru.

Název projektu : nature, Jméno designérů : Yu-Wen Chiu (Vita), Jméno klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

nature Rezidence

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.